Skip to content Skip to footer
imx Şarj

İş Yerinde Şarj

İş yerinizde kurulan bir imx elektrikli şarj istasyonunda E-Transit’inizi yaklaşık 8,2 saat içerisinde %0’dan %100’e şarj edebilirsiniz. Böylelikle geri kalan vakit size ve sevdiğiniz etkinliklere kalır.

imx Şarj

Evde Şarj

E-Transit’inizi elektrik şebekesine bağlayarak kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Ayrıca evinizde imx Wallbox şarj kurulumu yaparak elektrikli aracınızın istediğiniz her zaman hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

imx Şarj

Mobil Seyyar Şarj İstasyonları

E-Transit’inizi yolda tatilde seyyar imx şarj aletleri ile rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Imx Şarj İstasyonları

Yeni Ford E-Transit

 
Yepyeni Ford E-Transit, Türkiye’nin ilk tamamen elektrikli hafif ticari aracı.

Elektrikli Ford Transit; dayanıklılık, fonsiyonellik ve aktif yaşamınızdan ödün vermeden, işletmenizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı.

Van ve Kamyonet gövde tiplerinde sunulan Yeni E-Transit, Van gövde tipinde 15.1 metreküpe varan kargo (yükleme) hacmi sunuyor. Hatta 25 farklı konfigürasyonuyla ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, işinize uygun bir E-Transit bulunuyor. 

E-Transit sınıfının en güçlüsü olan arkadan çekişli motoru ve 430 Nm tork değeriyle sorunsuz ve çabuk bir hızlanma sağlar. 135 kW ve 198 kW güç üreten elektrikli motor seçenekleriyle gereken her şeye sahipsiniz.

*Verilen 317 km menzil (WLTP) değeri, standart testler ile ölçülen bir değerdir ve gerçek hayatta kullanım şartlarına, çevre koşullarına, şasi uzunluğuna, seri farklılığına, kullanılan şarj ve sıklığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
İmx Şarj ürünleri
Hızlı ve güvenli şarj altyapısı sunan imx elektrikli araç şarj istasyonu ürünlerimiz ile geleceğe hazırız. Evlerde, toplu konutlarda, ofislerde, otoparklarda, alışveriş merkezlerinde, hastahaneler, kamu binaları vb. yerlerde bireysel veya toplu kullanım için farklı şarj istasyonu çözümleri sunmaktayız.
AC ve DC tip elektrikli araç şarj istasyonları ile pazarın tüm ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. AC tipte 22kW, DC tipte ise 50kW’a kadar farklı şarj istasyonları ile elektrikli araç ekosisteminin bir parçasıyız.
Firmamız geleceğin teknolojisi olarak elektrikli araçlar için şarj istasyonları toptan ve perakende satışını sağlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli elektrikli araç şarj istasyon çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak için çalışıyoruz.

Email Adresinizi Bize Gönderin Yeniliklerden İlk Sizin Haberiniz Olsun...